סיכום טיול בוייטנאם יום 13 מוייטנאם לקמבודיה.

 סיכום טיול בוייטנאם  יום 13 מוייטנאם לקמבודיה.
 השכמה מוקדמת ויציאה בשייט ארוך של כ-6 שעות אל קמבודיה אל העיר פנום-פן. עצירה ראשונה בתחנת היציאה מוייטנאם ומיד אחר כך עצירה נוספת בתחנת הגבול עם קמבודיה. כאן אנחנו מקבלים ויזות לקמבודיה וכעבור שלוש וחצי שעות שייט נוחתים בעיר הבירה של קמבודיה, פנום פן. יוצאים בנסיעה אל יעדנו הראשון הנקרא טואול סלאנג. זהו מבנה בית ספר שהרודן פול פוט הפך אותו לבית כלא לעינויים והוצאות להורג של בני עמו.
תמונות
 האיש הזה יחד עם שישה נוספים היה אחראי על רצח עם, בשנים 1975 עד 1979 ואשר במהלך תקופה זו נרצחו כעשרים אחוז מתושבי קמבודיה. הביקור קשה לעין ומעורר צמרמורת. אנחנו פוגשים במקום שני עדים ששרדו את התופת ונשארו בחיים.
מכאן אנחנו ממשיכים בנסיעה קצרה אל ארמון המלך. המלך הנוכחי הוא נוראדום סיהאמוני שהוא בנו של המלך המפורסם יותר נוראדום סיהאנוק. מבקרים באולם קבלת הפנים, במבנה שבו נמצאים בגדי המלך והמלכה על פי ימות השבוע וממשיכים לפגודת הכסף שבה מרוצפת רצפת הפגודה ב-5329 אריחי כסף שרובם כמובן מכוסים בשטיחים. פסלים רבים של בודהה במקום ביניהם פסל עשוי זהב טהור במשקל של 90 ק"ג עטור ב-2086 יהלומים כולל אחד במשקל 25 קאראט וכמובן החשוב מכולם אמרלד בודהה העשוי מאבן הירקן. [מצלמה ניסתרת].
יוצאים מהארמון ונסיעה של כ-40 דקות בריקשות מביאה אותנו אל תעלת טונלה-סאפ וכאן אנחנו מפליגים כדי לחזות בשקיעה מעל פנום פן. השמיים מאירים לנו פנים ואנחנו זוכים לשקיעה יפה מעל פנום פן..
נוסעים למלון להתארגנות וארוחת ערב במלון. phnom penh
סיכום מצקו ארד

admin

https://www.youtube.com/channel/UCcuNHodsz2G0wRVoeJfWZxA

אני מטייל בארצות בעולם, מצלם תמונות וסרטים. ומשתף את גולשי האינטרנט, מנהל ערוץ סרטים ביוטיוב. יחד עם זה בונה אתרים לפי הזמנה.

Related post

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *