סיכום טיול בוייטנאם יום 5 סאפה

 סיכום טיול בוייטנאם יום 5 סאפה
                      סיכום טיול בוייטנאם יום 5 סאפה.
אחרי נסיעה מטריפה של כמה שעות, [אסור לישון] בנוף ירוק עוצר נשימה. על קצה ההר. כמו שציפינו אנחנו מגיעים אל האזור הקר של הטיול. גשם ערפילי ומזג אוויר קר מקבלים את פנינו. עוד נסיעה של כשעה בדרך עקלתון מביאה אותנו אל העיר המקסימה סאפה. הכביש מתפתל בסימטאות העיר עד שמגיעים למלון   צ'או לונג סאפה. chau long sapa  .
העיר קרה, תביאו מעילים. בעיר יש מספיק חנויות לממכר מעילים מצוינים. 15$ מחיר סביר. קיבלנו גם עיסוי מפנק, המכון אירגן   12 עמדות, עם סדין חימום על המזרונים, שעה במחיר סביר.  מניחים את הציוד במלון ויוצאים מיד לסיור רגלי בעמק המואנג הואה. מבקרים בשני כפרים מקומיים לאו-צ'אי של בני שבט המונג השחור והכפר טא-וואן של בני שבט הדזאו. שותים תה בדרך ומפלסים דרכנו במזג אוויר סגרירי משהו. עולים חזרה לסאפה דרך שוק ספא הגדול של העיר.
 השוק אותנטי נשות ההרים בתלבושות ססגוניות, עם בגדים מסורתיים, מוכרות את תנובת השדות וגם עבודות יד.  בין היתר מכינים אוכל במקום, לכל באיי השוק. הכול ניתן לאכילה, מוכרים כלי עבודה , חיות פטריות כמהין לבן ושחור. לא רציתי לחזור למלון חבל. ממשיכים למלון chau long sapa . להתארגנות ומסיימים בקניות וארוחת ערב.
סיכום מצקו ארד

admin

https://www.youtube.com/channel/UCcuNHodsz2G0wRVoeJfWZxA

אני מטייל בארצות בעולם, מצלם תמונות וסרטים. ומשתף את גולשי האינטרנט, מנהל ערוץ סרטים ביוטיוב. יחד עם זה בונה אתרים לפי הזמנה.

Related post

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *