תחבורה בספרד

 תחבורה בספרד
לספרד מגיעים בכל צורות התחבורה שקיימות במדינות העולם.
ברכב : העדיפות היא כמובן מצרפת, על חוף הים התיכון או דרך מעברי הפירנאים.
בטיסה : נחיתה באחד משדות התעופה הגדולים של ברצלונה או מדריד.
שייט : לספרד יש רצועות חוף ענקיות עם כמות עצומה של מפרצי עגינה ומזחים לכול סוגי כלי השייט , החל מסירות קטנות , יאכטות, ספינות נופש ורחפות מודרניות. עריה הגדולות של ספרד ידועות ביעילות התחבורה הציבורית וכן אוטובוסים TMB בשירות התיירים, אלו ייקחו אתכם לאטרקציות, מנזרים, קתדראלות, זירות השוורים, כנסיות, נמלי הים שדות התעופה ויערות ענקיים של מרכז ספרד.
רשת הרכבות בספרד מצוינת ומהווה תחליף טוב לנהיגה בתוך הערים הגדולות וצפופות האוכלוסייה. כמובן רשת מסועפת של מטרו, רכבות תחתיות. בערים הגדולות של ספרד ניתן לרכוש כרטיסים משולבים של נסיעה וביקור באתרים, דבר שהופך את הנסיעה לכמעט חינם, אם מחשבנים את כרטיס הכניסה לחוד. שיטה נוספת להגיע למקומות גבוהים הוא הרכבל, זהו האמצעי הטוב ביותר להגיע לנקודות התצפית ומרכזי הסקי של הרי ספרד.
בערים הגדולות אפשר לשכור אופניים ולטייל בכוחות עצמכם יחסית בזול.
אם אתם בברצלונה קחו טיול בכרכרות הסוסים, גם מרגיע ומוריד לחצים מיותרים של טיול, וגם יהיה לכם זמן לצילומים יחד עם זה תראו מקומות מיוחדים שלא בטוח שתגיעו אליהם לבד : המלצה בלבד.

admin

https://www.youtube.com/channel/UCcuNHodsz2G0wRVoeJfWZxA

אני מטייל בארצות בעולם, מצלם תמונות וסרטים. ומשתף את גולשי האינטרנט, מנהל ערוץ סרטים ביוטיוב. יחד עם זה בונה אתרים לפי הזמנה.

Related post

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *