קוסמוי, האי של הזמרת "רו "

 קוסמוי, האי של  הזמרת "רו "
 "רו" היא בחורה תאילנדית כבת עשרים ושלוש. משפחתה גרה כרגע בקוסמוי אבל מקורה מעיירה קטנה ליד בנגקוק.
לפני כשנתיים הם עברו לגור בסמוי, אביה קיבל עבודה בשדה התעופה המקומי. רו זמרת, היא שרה לפרנסתה במועדון מקומי ליד העיירה בופוט. המקום מיועד לתאילנדים ולכן גם הפרנסה נמוכה, השכר מורכב בעיקר מטיפים והוא מגיע  לשלושת אלפים עד ארבעת אלפים באט בחודש. כשאני מגיע לסמוי אני משתדל לבוא לשמוע אותה פעמיים שלוש, אני בא עם כמה חברים ואז משכורתה תופחת  כי אנחנו משאירים לה טיפים נכבדים.
רו בחורה יפה  ומרשימה למדי, אנגלית היא בקושי מדברת ורוב השיחות איתה הם או באנגלית פשוטה מאוד או בעזרת חברים תאילנדים שמתרגמים, לפעמים אנחנו יוצאים למועדון קאראוקי ואני נהנה מאוד משירתה, לשיר היא יודעת גם באנגלית. יש לה חברה טובה "אה".  אה זמרת גם היא, שרה פחות טוב מרו אבל ניראת לא רע ויודעת אנגלית לא רע. הן יוצאות יחד מידי פעם לבלות ברגיי פאב, הדיסקוטק המקומי, אוהבות לשתות ולרקוד.
במועדון שהן שרות לא רוקדים, מגיעים לשם בליינים תאילנדים, יושבים סביב לשולחנות שותים וויסקי ושומעים מוסיקה, לפעמים כשנחה עליהם הרוח, הם קונים זר פרחים ומניחים על הזמרת, זר כזה מזכה את הזמרת בטיפ של מאה באט, לפעמים בעל המקום מוריד מזה עמלה (מניאק) אבל זמרת שיש לה מעריצים מהקהל, זוכה בכמה זרים בערב. כחמש עשרה זמרות שרות בערב כזה, כך שהסיכוי לטיפ שמן הוא קטן. אבל הן לא מתייאשות, הן גם מאוד נהנות מהשירה ומהמעמד.
בסגנון החיים בתאילנד מקובל שכל מי שיכול לעזור בפרנסה, עוזר לכל יושבי הקומונה המשפחתית. מידי פעם אוהבות רו ואה לבלות עם תיירים, הן פוגשות אותם באחד ממקומות האוכל או ברגיי פאב, מבלות איתם את הערב, רוקדות ושותות. אבל אף פעם הם לא ממשיכות איתם הלאה, למיטה, הן לא שוכבות עם פאלאן(זר).  בילויים כן, שתייה כן, אבל סקס לא. הן אמנם נותנות לפאלאן את ההרגשה שהנה יש לו אקשן, אבל תמיד ברגע האחרון הן נסוגות. יש להן תרגיל כזה, הן מתחילות עם הפאלאן כמו רוב הבחורות אבל אחרי שהן שותות ורוקדות  הן הולכות לשירותים ונעלמות, משאירות את הפאלאן מחכה להן, עד שהוא מבין שהן לא יחזרו, ובמידה והן פוגשות אותו מאוחר יותר או ביום אחר, הן ממציאות כבר איזה שהוא סיפור.
שאלתי  כמה פעמים את רו, מדוע היא לא שוכבת עם פאלאן, שכן  בחורה יפה כמוה יכולה להגדיל את הכנסתה החודשית מאוד אם תלך מספר פעמים בחודש עם פאלאן, רו תמיד הייתה צוחקת לשאלתי ואומרת , לא לא, ולא מוסיפה. פעם אחת, כשהיינו אחרי חצי בקבוק וויסקי, הסכימה לספר לי שפעם היא כן הלכה עם פאלאן למלון שלו, הוא היה נחמד מאוד ומצא חן בעיניה, אבל כשהתפשט והיא ראתה את הכלי שלו, היא נבהלה מהגודל ופשוט ברחה מהחדר ונעלמה, היו לה כבר כמה מערכות יחסים עם בחורים, אבל כולם היו תאילנדים ומה שיש להם בין הרגליים התאים לה יותר, היא אמרה לי שהיא בטוחה שאם היא תשכב עם פאלאן יהיה לה נזק גופני. תוך שהיא מספרת לי את כל זה, היא החליפה צבעים כמו זיקית. אבל לשיר היא ידעה יפה מאוד וגם לצחוק בחביבות מכל שטות שהייתי מספר, למרות שאת רוב הדברים היא לא הבינה כלל, היה לה את הכישרון לתת הרגשה כאילו היא מבינה הכל.
גם טובת לב היא, בכל פעם שאני מגיע עם חברים למועדון שהיא מופיעה בו, היא מבקשת שנעניק זרי פרחים גם  לחברות שלה, בעיקר כאלו שאין להן הרבה מעריצים. ככה היא  רו, ואני מקווה שהיא תיתפתח מבחינה אומנותית ותגיע רחוק כי היא ממש זמרת טובה. המקור : בבלוג של רזי רוני 

or

Related post

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *