סקס בפטאיה

 סקס  בפטאיה
סקס או לא עם בנות תאילנד בפאטייה, עיר החטאים.
Sex in pataya
שלושה סוגי בחורות מגיעות למקום :
סוג אחד : הוא הבחורות שבאות למצוא עבודה בעיר התיירות הגדולה הזאת, הן עובדות בכל דבר, החל ממוכרות בחנויות, בדוכנים, במסעדות או במשרדי הנסיעות, ששם הן יוצאות מדי פעם עם תיירים ואז גם יותר קל להן להתיידד איתם, וכלה במכוני המסאז'ים ששם הן מעניקות מסאז' מפנק או מפרק תמורת סכום לא גדול שהן מקבלות מבעל המקום, אבל הוא הופך להיות גדול יותר כשהוא מצטרף לטיפ שמן שהן מקבלות מהלקוח. לעיתים, כשהן שמות לב שהתייר מתגרה מינית תוך כדי הטיפול, הן מציעות לו הרפיה ידנית תמורת סכום כפול ממחיר המסאז' כולו.
הסוג השני : הוא נערות הברים, הן עובדות בבר או בגוגו בר ששם הן גם רוקדות, ותפקידן לבדר את התייר ולגרום לו להזמין כמה שיותר משקאות. היא מקבלת משכורת מבעל המקום פלוס לינה ואוכל, בנוסף לזה היא מקבלת עמלה על כל משקה שהלקוח מזמין ועמלה גבוהה יותר על כל משקה שהוא מזמין עבורה, שהוא יקר יותר וכמעט לא מכיל כלום, את הכסף הגדול יותר הן עושות מלקוח שלוקח אותן לחדרו, הלקוח פודה אותה מהבר עבור סכום שנע בין מאתיים לחמש מאות באט, לפי רמת המקום, כשמהסכום הזה היא מקבלת בין שליש למחצית, בסכום שהלקוח משלם לה עבור הסקס או עבור הזמן שלה איתו, אין בעל הבר מתערב כלל, החוק בתאילנד גוזר עונש מוות על סרסרות. הלקוח משלם לבר רק אם הוא לוקח את הבחורה בזמן העבודה, וזה על מנת לכסות את הפסד הבר מהעובדה שהבחורה לא יושבת ועובדת. אפילו אם הבחורה רוצה לעצמה יום חופש או להיות עם חבר או חברה, היא פודה את עצמה מהבר באותו הסכום.
הסוג השלישי : הן בחורות שמגיעות כעצמאיות, מטיילות והולכות לבלות במועדונים ושם הן צדות את התיירים, או לבילוי לילי או לליווי ארוך של כמה ימים, כמטרתן העיקרית היא להתחבב על התייר ולקשור עימו קשרי חברות ארוכי טווח, רובן אפילו לא יבקשו כסף אם היחסים מתמשכים ליותר מיום והופכים להיות חבריים יותר.
חלק מהנערות הללו הן צעירות שבאות לבלות ולהכיר צעירים זרים, שיפתחו להן את העולם הגדול, וחלק הן בחורות מבוגרות יותר שמחפשות תמיכה ועזרה לילד שלהן שנשאר לגדול בכפר עם המשפחה. הסוג הזה של הבחורות מחפש תמיד את הקשר הארוך, למרות שהן לעולם לא יסרבו לאלף באט או אפילו לחמש מאות באט תמורת סקס ללילה פלוס מקלחת טובה, מיטה נוחה ומזגן, במקום לישון בחדר קטן עם עוד שתי בנות, בדרך כלל על מזרון קטן על הרצפה כשמאוורר זורק עליהן רוח ומנסה לשווא לגרש את החום והיתושים.
הבחורות היפות יותר אלו הצעירות שבאות לבלות ולתפוס זרים, וגם אלו שכמובן עובדות בברים.
הפחות יפות מנסות את מזלן ברחוב או בדיסקוטקים ואפילו מציעות עזרה במרכזי הקניות.
התחקיר באדיבות הבלוג של רזי רוני .

0 Reviews

or

Related post

3 Comments

  • איפה אפשר למצוא נערה שתתלווה איתי לכמה ימים,כי אני נוסע לבד?

  • אחרי הנחיתה בתאילנד. כל עיר גדולה מטופלת באלפי בנות בתולות שמחכות רק לך, שאלו את נהג הטוקטו או במלון או במועדון.חתונה בדרך נא להזמין אותי לאירוע.

  • אהלן,
    קראתי את הפוסט שלך בעניין רב, אשמח אם תעבור על הפוסט שלי שמדבר על חוויות הסקס שלי בתאילנד ותגיב:
    http://www.thaitrip.co.il/

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *