סיכום טיול בוייטנאם יום 11 מקדש טיין האו

 סיכום  טיול בוייטנאם  יום 11 מקדש טיין האו

וייטנאם

היום השכמה מאוחרת ויציאה מאוחרת. נוסעים לרובע הסיני לבקר במקדש טיין האו המעוטר והיפה. מדליקים קטורת גדולה לכבוד הקבוצה.
ממשיכים מכאן בנסיעה של כשעה אל נקודת מנוחה יפה הנקראת מקונג רסט סטופ. כריך מקומי, בננה לוטי וייטנאמית, גנים יפים ומילק שייק טעים.
ממשיכים עוד מספר דקות אל העיר מיי תו(my-tho  ). כאן אנחנו עוברים אל סירה גדולה ומפליגים אל העיירה טיין-ג'יאנג (thienh giang ). הליכה קצרה מביאה אותנו אל מפעל  Ben Tre מקומי קטן לייצור ממתקים מפרי הקוקוס. ושותים וויסקי מבקבוק עם נחש.[לא טעים].
אנחנו לומדים את תהליך הייצור ומגלים כי כל חלקי הפרי והעץ יש בהם שימוש. אוכלים פירות טרופיים ושותים תה עם דבש ולימון וחוזים בעוד מופע פולקלור [להקת הנחל]. ממשיכים ברגל אל לב העיירה כאן מחכים לנו סוסים רתומים לכרכרות ויוצאים ברכיבה אל קצה הכפר. כאן יורדים ברביעיות לסירות קטנות המשייטות בתעלה עד לנהר כאן  ממתינה לנו הסירה הגדולה. שייט קצר מביא אותנו אל אי הדרקון וכאן במסעדה מקומית אנחנו זוכים בארוחת צהריים שהמרכיב העיקרי בה הוא דג אוזן הפיל.
מסיימים וחוזרים אל המעגן במיי תו ונסיעה של קרוב לשעתיים מביאה אותנו אל העיר הגדולה קאנתו (can-tho ). ארוחת ערב במסעדה מקומית. לינה במלון TTC Hotel – Can Tho
סיכום  מצקו ארד

admin

https://www.youtube.com/channel/UCcuNHodsz2G0wRVoeJfWZxA

אני מטייל בארצות בעולם, מצלם תמונות וסרטים. ומשתף את גולשי האינטרנט, מנהל ערוץ סרטים ביוטיוב. יחד עם זה בונה אתרים לפי הזמנה.

Related post

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *