תאילנד נערה לבושה סקסית

 תאילנד נערה לבושה סקסית
אני הולך לי ברחוב טיפוסי ב תאילנד, בשעות הערב המוקדמות, הברים נוצצים ובכל בר יושבות כמה בחורות, חלקן בתוך הבר עסוקות במלאכות שונות וחלקן מסביב מארחות חברה לשתייני הבירה וחובבי הברים שנאספים אט אט אל תוך הבר.
יש ברים עם לקוחות קבועים ויש עם לקוחות מזדמנים.
נערה לבושה סקסית מאוד מאופרת בכבדות קוראת לי להצטרף אליה. זונת ברים חדשה או וותיקה, בדרך כלל הוותיקות ייגשו בשלב מאוחר יותר, החדשות בהתחלה.
אני מתיישב לי על הבר בחברת נערה צעירה, היא מתנצלת שהאנגלית שלה בסיסית בלבד ופונה אלי בכמה מילים פשוטות. אבל הופעתה הסקסית מרמזת שהיא מקצוענית למדי. אחרי הכרות קצרה אני שותה איתה ומשחק קצת במשחקי הבר, שהרי שיחה עמוקה אין אפשרות לפתח איתה.
עוד בחורה, מבוגרת למדי אבל נראית טוב מתיישבת ממש לידי, נצמדת אלי,"אני אעשה לך הכל, כל מה שתבקש, אני יודעת הרבה יותר טוב מכל הצעירות שכאן" היא לוחשת באוזני ומבטיחה לי הגשמת פנטזיות, אני דוחה אותה בעדינות.
נערה לבושה בפשטות צדה את עיניי, היא לא מתקרבת, לא מנסה לצוד, היא לא לבושה סקסי וכמעט ולא מאופרת, נראה עליה שהיא חדשה או שאולי היא בכלל רק עוזרת כאן. אבל משהו בה מרמז שהיא בכל זאת מעוניינת, שכן בכל פעם היא מוצאת תרוץ אחר לעבור ולהחליף כמה מילים. גם האנגלית בפיה בסיסית מאוד.
הבחורה הסקסית פורשת רגע לירכתי הבר ואני מנצל את ההזמנות ומדבר עם הבחורה הפשוטה. היא לבושה ג'ינס קצר ומרופט במקצת וחולצת גופייה, לרגליה כפכפי גופי פשוטות להבדיל מנעלי העקב הגבוהות של הבחורה הסקסית.
היא מתנצלת, אומרת שהיא חדשה ולא ממש עובדת בבר ולא כל כך הולכת עם גברים. באופן טבעי אני חושב שאולי עדיף להתרכז בה. למה לקחת זונה משופשפת שבטח עוברת גברים רבים, עדיף מישהי חדשה וצעירה ואפילו אם היא לא נראית סקסית.
הסקסית חוזרת ואני כבר בשיחה עם הבחורה הפשוטה. הסקסית עוברת לצוד מישהו אחר.
המלכודת הושלמה. הסקסית היא רק הפיתיון שנועד למשוך לבחורה הפשוטה. הנערה הפשוטה היא בעצם לא פחות זונה מהסקסית.
הבר מציע לכל אחד את הפנטזייה שלו, הצעירות התמימות, המבוגרות בעלות הניסיון, הנערות הסקסיות הזנותיות, וכולן מדברות אנגלית הרבה יותר טוב ממה שהן מציגות. הם משחקות אותה ומגישות ללקוח בדיוק את מה שהוא רוצה. נערות בר תמימות.
בשיחה בסיסית כל הבחורות יספרו שהגיעו לעבוד בבר לפני שבוע עד חודש, אבל גם עוד חצי שנה הם יספרו את אותו הסיפור, בדיוק הסיפור אותו תרצה לשמוע.
המקור הוא הבלוג של רזי רוני בתפוז.

0 Reviews

or

Related post

Leave a Reply

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *